Menu Zamknij

Calvin Klein Euphoria

To już klasyczny zapach perfum Clavina Kleina.

W połączeniu zielonej nuty, owocu granatu, lotosu oraz egzotycznych aromatów piżma i mahoniu. Calvin Klein Euphoria orientalno-kwiatowy zapach, który otwiera się świeżymi i owocowymi nutami głowy, przechodzi w kwiatowe serce, a następnie osiada na ciepłej bazie z nutami drzewnymi i piżma. Kompozycja ta jest zmysłowa i tajemnicza, dodając nutę luksusu i elegancji.

Calvin Klein Euphoria lane perfumy

Calvin Klein Euphoria

Nasza oferta perfum Calvin Klein to oryginalne perfumy lub zamiennik perfum o podobnym zapachu co oryginal. Flakon zapachu Euphoria jest elegancki i nowoczesny, o futurystycznym kształcie. Charakteryzuje się metaliczną ramą i przyciągającym uwagę, głębokim kolorem perfum.

Euphoria

Jest często opisywana jako intensywna i zmysłowa kompozycja, nadająca się zarówno na dzień, jak i na wieczór. Jest to zapach, który eksploruje różne aspekty kobiecości, od świeżości owoców po zmysłowość i ciepło drzewnych nut. Pamiętaj, że doświadczenie zapachu jest subiektywne, więc zawsze warto wypróbować perfumy na własnej skórze, aby sprawdzić, jak reagują z indywidualnym pH skóry i preferencjami zapachowymi.