Menu Zamknij

Carolina Herrera Good girl

Bardzo oryginalny, orientalny kwiatowy zapach połączenie migdałów, kawy z jaśminem oraz kakao i fasolą Tonka. Charakterystyczny flakon perfum „Good Girl” Carolina Herrera ma kształt szpilki do buta na obcasie, co nawiązuje do kontrastu między światami kobiecości a zmysłowości. Flakon jest często uznawany za elegancki i unikalny.

Good Girl

Carolina Herrera Good girl
paryskie perfumy

Perfumy, które mają silny charakter i są przeznaczone dla pewnych siebie kobiet. Kompozycja zapachu jest wyrazista, a oryginalny flakon nadaje mu dodatkowego uroku. To zapach, który łączy w sobie nuty świeże, kwiatowe i orientalne, tworząc niezapomnianą esencję. Perfumy marki Carolina Herrera, które zostały wprowadzone na rynek w 2016 roku.

Carolina Herrera

Magia perfum zaprasza do zakupu oryginalnych perfum. Posiadamy w ofercie też perfumy o podobnej nucie jak Good girl w duzo niższej cenie. Podobnie jak w przypadku innych perfum, reakcje na zapach są subiektywne, więc zawsze warto wypróbować perfumy na własnej skórze, aby ocenić, jak dobrze się komponują z indywidualnymi preferencjami zapachowymi.